Sport   Najvažnije

Srbija igrala nerešeno protiv Kameruna

Reprezentacija Srbije ispustila je pobedu protiv Kameruna, uprkos vođstvu od 3:1, naš tim je poklekao na polovi drugog poluvremena i primio dva brza gola. Na kraju Kmarun - Srbija 3:3 (1:2).

Poveli su Kamerunci u 29. minutu preko Kasteleta, ali je Srbija uspela da napravi preokret u finišu prvog poluvremena. Prvo je gol posle slobodnog udarca Tadića, postigao glavom Pavlović, da bi u trećem minutu nadoknade Sergej Milinković Savić bio precizan za 2:1.

Nastavila je Srbija i u drugom poluvremenu da igra ofanzivno pa je Mitrović u 53. minutu povisio na 3:1. Bilo je za očekivati da će Orlovi zadržati prednost, ali je usledio neviđeni pad u igri Srbije, posebno od izlaska sa terena štopera Pavlovića.

Abubakar, a potom i Čupo Moting u roku od tri minuta upisali su se u strelce i doneli Kamerunu vredan bod.

U poslednjem kolu Srbija igra protv Švajcarske.