Sport

Još jedan uspešan vikend za džudiste Tamiša

U Šumicama je održan dvodnevni turnir "Trofej Beograda", u organizaciji i pod pokroviteljstvom Sekretarijata za sport i omladinu grada Beograda i Sportskog saveza Beograda.
Prvi dan nastupilo je 525 takmičara iz 47 klubova, iz BiH, Hrvatske i Srbije.  DžK Dinamo predstavljalo je 11 takmičara, a osvojene su tri bronzane medalje i dva peta mesta.
U kategoriji stariji poletarci i poletarke bronzane su bile Hristina Dimitrijevski i Staša Simanić. Peto mesto zauzeo je Lazar Vučković Lazar. Što se tiče takmičara do 12 godina bronzanu medalju je osvojio Aleksandar Popović.
Drugi dan nastupalo je 164 takmičaraiz 38 klubova, iz Grčke, Mađarske, Rusije i Srbije.
DžK Dinamo predstavljala su tri takmičara, osvojene su tri medalje (1 zlatna, 2 bronzane).
Zlatnu medalju osvojio je Aleksa Milićev, dok su bronzane pripale Stefanu Vasoviću i Aleksi Đuroviću.