Pančevo   Pančevo   Društvo   Najvažnije  

Pančevo: Ispred Narodnog muzeja održan drugi po redu Oldtajmer skup

Grad Pančevo drugi put je bio izuzetan domaćin revijalnog Oldtajmer skupa koji je održan u samom centru grada, na Trgu Kralja Petra I ispred Narodnog muzeja. Organizatori ovog skupa iz Mini-klasik kluba Pančevo bili su zadovoljni odzivom za ovu manifestaciju, gde se pojavio veliki broj učesnika kako iz naše zemlje, tako i iz inostranstva.
Pančevo: Ispred Narodnog muzeja održan drugi po redu Oldtajmer skup

FOTO: Grad Pančevo

Gradonačelnik grada Pančeva Aleksandar Stevanović istakao je da su ovakvi skupovi od velike važnosti za naš grad.

– Presrećan sam što smo dobili još jednu manifestaciju u gradu Pančevu koji je na mapi manifestacionog turizma na jako visokom mestu. Videli smo pre dve nedelje prvi ovakav skup, sada već i drugi, uz one manifestacije koje su već tradicionalne kod nas kao što su Dani Vajferta, Kačarevačke slaninijade, zaista fenomenalne stvari. Od ljudi dobijamo povratnu informaciju da su ovo stvari koje trebaju našem gradu, rekao je Aleksandar Stevanović.

Direktor Turističke organizacije Pančevo Srđan Nikolić ističe da ovakve manifestacije izuzetno znače i promovišu turizam u našem gradu.

–  To su manifestacije koje dovode veliki broj posetilaca u naš grad koji ima čime da se ponosi, ima šta da pokaže, i ima to zadovoljstvo da ugosti ove divne ljude, rekao je Srđan Nikolić

Sa druge strane, predsednik Mini-klasik kluba Pančevo Srđan Bogavac, ističe da je presrećan celokupnom posetom i odzivom za ovu manifestaciju.

– Ja sam presrećan ovom posetom i svime ovime što se danas dešava. Ovde ima preko 90 izloženih automobila, raznih kategorija i raznih stanja, i stvarno je prelepo, dobri ljudi i dobro raspoloženje, to je najvažnije, rekao je Srđan Bogavac.

Organizatori skupa dodelili su i nagrade u šest kategorija, od kojih je jedna bila od publike, dok će ostale dodeliti stručni žiri.