Sport

Plivači Dinama osvojili 136 medalja na takmičenju "Karneval Pančeva 2024"

Na takmičenju u plivanju „Karneval Pančeva 2024“, koji je okupio sve najbolje što ovaj grad ima, najuspešniji su bili takmičari PK Dinama. Na takmičenju je bilo ukupno 214 plivača iz 16 klubova.

Plivači Dinama osvojili su ukupno 136 medalja, od toga 67 zlatnih, 35 srebrnih i 34 bronzane.

Dobar plasman ostvarili su i plivači PK “Sparta”. Oni su imali četiri takmičara, a osvojeno je ukupno pet medalja.

Dunja Stoev, osvojila je zlato na 200 metara kraul i srebro na 100 metara u istoj disciplini. Željana Zlatković u kategoriji do 10 godina, osvojila je dve bronze na sto metara prsno i kraul, dok je Mihajlo Lazić u kategoriji do 14 godina, osvojio jedno srebro i bronzu. Na 100 metata delfin bio je drugi, dok je na 200 metara kraul osvojio treće mesto.

Vuk Ranđelović u kategoriji do 13 godina na 100 metara kraul bio je drugi.